Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.
Korzystając z naszej strony internetowej 
bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności
naturalny olejek zapachowy 10 zapachów - komplet Zobacz większe

naturalny olejek zapachowy 10 zapachów - komplet

OE- T10

Nowy produkt

W związku z dużym zapotrzebowaniem wprowadziliśmy testery zapachów, pozwoli to wybrać Państwu odpowiedniego zapachu dostosowanego do własnych preferencji.

Więcej szczegółów

Ten produkt jest chwilowo niedostępny

18,00 zł Brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Profesjonalny olejek zapachowy o długotrwałym intensywnym działaniu.

      Przeznaczone do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp. Skutecznie neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy, np.: z WC, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd.
      Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (przez minimum 1-2 dni). Nietoksyczny. Nie uczula. Posiada właściwości dezynfekujące. Odstrasza insekty.

     Naturalne olejki eteryczne są skoncentrowanymi esencjami ekstraktów roślinnych, wyodrębniane z odpowiedniego surowca roślinnego najczęściej przez destylację z parą wodną lub ekstrakcję. Olejki w temperaturze pokojowej są zwykle rzadkimi, ruchliwymi i bardzo lotnymi cieczami, rzadziej mają konsystencję oleistą dlatego też konieczne jest dodanie utrwalacza , który spowalnia proces odparowywania . Zwykle są bezbarwne, lekko żółtawe, rzadko mają wyraźne zabarwienie brunatne. Ich ciężar właściwy jest prawie zawsze mniejszy od wody. Charakterystyczną cechą olejków jest ich silny i zwykle przyjemny aromat, charakterystyczny dla olejków pochodzących od różnych roślin lub ich części. Duży procentowy udział olejków w preparacie powoduje iż intensywnie pachnie przez min. 24 godziny przy temperaturze podłoża 200C i wentylacji grawitacyjnej. 

Sposób użycia:

Rozpylać na powierzchnie zmywalne (nie w powietrze!); w łazienkach i toaletach: na glazurę, umywalki, muszle wc; w autach i pomieszczeniach: na dywaniki, podłogę, kaloryfery oraz inne zmywalne powierzchnie.
Nie spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem.Może służyć jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, nawilżaczy powietrza, klimatyzatorów.
Może służyć do mycia armatury łazienkowej. Prysnąć na armaturę i przetrzeć szmatką. Pozostawia połysk bez smug i zapobiega powstawaniu brzydkich plam po wodzie.

Preparat nakładamy na najchłodniejsze elementy podłoża.

pojemniść testera 2 ml.
dostępne zapachy:
cytrusowy, drzewo sandałowe, kwaitowy, liczi, orientalny, owocowy, paczuli, wanilia, wiosenny, zielona herbata

2 innych produktów w tej samej kategorii: